USNULI PSI IGRAJU U SNOVIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako ste se prvi put sreli sa rasom koju sada imate

2 posters

Ići dole

Kako ste se prvi put sreli sa rasom koju sada imate Empty Kako ste se prvi put sreli sa rasom koju sada imate

Počalji  stryker Ned Dec 30, 2007 3:31 pm

Evoo oduvek me zanimalo kako neko sretne rasu i odmah zna da je to prava za njega koliko je vama trebalo da shvatite to
stryker
stryker
Admin
Admin

Broj poruka : 33
Godina : 39
Location : Veliko Orasje
Datum upisa : 28.12.2007

http://www.freewebs.com/lovackipsi

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste se prvi put sreli sa rasom koju sada imate Empty Re: Kako ste se prvi put sreli sa rasom koju sada imate

Počalji  aura Uto Jan 22, 2008 2:45 am

Dosada smo imali dva psa :jednog bretonca i sada koker spanijel .
Prvoga je muz uzeo zbog lova i on je i izabrao tu rasu. Ja sam zeljela njemackog ovcara jer moj otac ima tu rasu vec preko 25 godina i odrasla sam s njima. Kada je Beni dosao bila je to ljubav na prvi pogled.
Muzu sam dopustila svega 3 puta da ga povede sa sobom u lov. Nazalost uginuo je od paraviroze. Bili smo neutjesni djeca su plakala nisu 3 dana isli u skolu. Rekla sam nikad vise cuko...previse je bolno bilo. Medjutim pogled na prazan box, ono nema radosnih doceka i sve je nekako pusto donesosmo odluku da sto prije uzmemo drugog psa i muz pronadje rasu koker spanijela. I evo nas sad cheers
Prezadovoljni nasim izborom. sunny

aura
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste se prvi put sreli sa rasom koju sada imate Empty Re: Kako ste se prvi put sreli sa rasom koju sada imate

Počalji  stryker Čet Jan 24, 2008 2:59 pm

aura ::Dosada smo imali dva psa :jednog bretonca i sada koker spanijel .
Prvoga je muz uzeo zbog lova i on je i izabrao tu rasu. Ja sam zeljela njemackog ovcara jer moj otac ima tu rasu vec preko 25 godina i odrasla sam s njima. Kada je Beni dosao bila je to ljubav na prvi pogled.
Muzu sam dopustila svega 3 puta da ga povede sa sobom u lov. Nazalost uginuo je od paraviroze. Bili smo neutjesni djeca su plakala nisu 3 dana isli u skolu. Rekla sam nikad vise cuko...previse je bolno bilo. Medjutim pogled na prazan box, ono nema radosnih doceka i sve je nekako pusto donesosmo odluku da sto prije uzmemo drugog psa i muz pronadje rasu koker spanijela. I evo nas sad cheers
Prezadovoljni nasim izborom. sunny

Nadam se da ce i ostali slediti vas primer
stryker
stryker
Admin
Admin

Broj poruka : 33
Godina : 39
Location : Veliko Orasje
Datum upisa : 28.12.2007

http://www.freewebs.com/lovackipsi

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste se prvi put sreli sa rasom koju sada imate Empty Re: Kako ste se prvi put sreli sa rasom koju sada imate

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu